Poľská značka Mesoboost je pre mňa taká trochu schizofrenická. Moja prvá skúsenosť ma úplne odrovnala, tak som sa rozhodla pozrieť jej bližšie na zúbok a čo ma odrovnalo tiež, to boli ceny.
Tie totiž neboli úplne najsamnižšie, ceny sér a krémov sa pohybovali od 13 do 25 éčok cécéá - a odrazu tak na vás v e-shope vyskočí akcia cleansing balm plus sérum plus krém za 5 eur? WTF??? :D
Tomu som samozrejme neodolala a tak u mňa skončili dva /rôzne/ sety. V tom druhom bola dvojica sérum a pleťový krém s kolagénom, ktorým sa dnes pozrieme bližšie na zúbok a prihodím sem ešte odličovací balzam zo setu číslo jeden.
Všetky produkty mám už dávno spotrebované, takže vám viem povedať, k čomu by som sa určite vrátila a k čomu skôr asi nie.
Začneme s MESOBOOST Collagen Forte sérom. Obsah 30 ml, cena aktuálne 22 éčok. Hlavnou zložkou je prírodný kolagén, obsahuje ale aj nejaké tie peptidy.
Sérum je v klasickom, pumpičkovom balení, ktoré je síce plne funkčné, ale ani boh nevie, či sa vám produkt podarí spotrebovať celý, ha ha.
Konzistenčne ide o sérum také v podstate mliečkovité, dobre sa vstrebáva a nerobí problémy ani pri vrstvení produktov. Pleť je pri jeho používaní príjemná, hydratovaná, ale nejaký extra wau efekt som nezaznamenala.
Sérum je dosť výrazne parfumované – po čerešniach, ale takých tých umelých! – a keďže mi to až tak strašne nevyhovuje, tak to hodnotím skôr negatívne než pozitívne, off course.
Čo sa týka MESOBOOST Collagen Forte pleťového krému, ten je na tom v podstate rovnako. Má takú hustejšiu konzistenciu, tiež sa pekne vstrebe a zanechá pleť hydratovanú, ale tak nejak sa neviem zbaviť dojmu, že zanechá na pleti trochu takú nepriestrelnú vrstvu – skrátka, nie je ani zďaleka tak príjemný ako tento krémik! No a ešte k tomu tá vôňa...
Akože neviem. Pleť bola pri používaní týchto patladiel v dobrom stave, ale že by som pociťovala potrebu opätovne sa k tejto línii vracať, to nie. Netvrdím, že ak by mi to niekto daroval, že to nespotrebujem, to určite nie, ale vlastné peniaze do toho investovať už nemienim.
Jedine že by som zas vychytala ešte brutálnejšiu akciu - ako som už spomenula, sérum vychádza v čase písania recenzie na 22 éčok, krém na 26 éčok, ja som kúpila celý set za 18,52.
Okej, celý dnešný článok zaklincujeme objavom, ktorým je MESOBOOST Ferul Power odličovacie maslo. Keď som naň natrafila, bolo za akciovú cenu 7 éčok, čo bola na pomery cleansing balzamov naozaj veľmi fajn cena a tak som sa rozhodla vyskúšať ho.
Na moje absolútne odrovnanie vyskladal výrobca akciový set s týmto maslom, pleťovým krémom a sérom za vtipných 5,40!!!!! Toto skrátka nevymyslíte!
Aktuálne stojí maslo cécéá 10 éčok. Ide o klasický, neparfumovaný odličovací balzam o hmotnosti 100g. Takže furt je to fajn cena.
Maslo obsahuje okrem iného olej z ryžových otrúb, ktorý má obnovovať hydrolipidovú vrstvu vašej kože a kyselinu ferulovú, ktorá bojuje proti pigmentovým škvrnám.
Je neparfumované, prvý pohľad vás možno trošku vydesí – vyzerá strašne tuho, až umelo! Prvý dojem pri naberaní na prst tiež nie je bohviečo – maslo sa oddeľuje vo väčších kusoch a zas máte trochu pocit, že naberáte umelú hmotu!
Dojmy sa ale zmenia, akonáhle začnete maslo šmrdlať v rukách – topiť sa začne v podstate ihneď a nie, nie je olejovo tekuté, ale je naozaj maslové! Absolútne príjemne krémové... Na pleť sa to vtiera maximálne bezproblémovo, neštípe to v očiach a možno sa síce zmýva trošičku ťažšie, ale aspoň to o to dokonalejšie odlíči!
Za mňa teda veľmi milé prekvapenie – obzvlášť za tú cenu.
Čo viac dodať... Značka Mesoboost rozhodne zaujala a ak vymáknete nejakú dobrú akciu, rozhodne odporúčam omrknúť!
- Kocúr -
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára