nedeľa 13. júla 2014

Júlové NEnákupy


Pôvodný plán dať všetky moje prírastky za aktuálny mesiac do jedného postu padol ako hnilá hruška.  Nie, nezošalela som a neprejavilo sa to nakupovaním hlava-nehlava, tie kopy vecí sa u mňa ocitli čisto NÁHODNE a BEZ PLATENIA. V dnešnom mini-postíku vám predstavím vecičky, ktoré som tento mesiac dostala do daru :).
Presne pred týždňom ma navštívila kamoška. Výsledkom jej návštevy bolo toto:Vďaka tejto nádielke k /inak aprílovým!/ narodkám budem toto leto asi maxichutným sústom pre všetky osy, včely a iné okrídlence, ale ja tento údel veľmi rada a pokorne prijmem! :) Mangová vôňa je už letnou klasikou, kokosák celoročnou klasikou a kúra s arganovým olejom overenou klasikou. Obzvlášť zvedavá som na bezmydlový sprcháč od BioPha Organic.
Tento mesiac sa neplánovane rozrástla aj moja zbierka balzamov na pery, tentokrát som v tom však nevinne. Oba darčeky. Regina z Lidla a medový z Oravy. Odniekiaľ.
A keďže vecičiek na pery nie je nikdy dosť... Malú veľkú radosť mi urobila ešte koncom júna čitateľka Janka, ktorá mi tohto fešáka poslala ako milú pozornosť za tónovaný balzam na pery Yves Rocher, ktorý som jej poslala ja. Barterový obchod funguje aj v beautyblogerskom svete, no... :) .


Aj vám urobil tento mesiac niekto radosť nejakou fajn kozmetikou? Prípadne, urobili ste si ju samé? ;)Ešte raz ďakujem všetkým darcom, sponzorom či obchodným partnerom, milujem vás! :D

- claire -8 komentárov:

 1. O výmene medzi blogerkami neviem nič, tak si musím robiť radosť sama.
  Naposledy takto v DFS na letisku v Catanii pristálo v mojej kabelke srdiečkové balenie z Nivey - 2 lip balzamy spolu s 2 klasickými balzamami :).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Neodfotím, dcéry zhabali krabičku a aj polovicu obsahu skôr než som odfotila :).
   Ale krabička vyzerala nádherne !

   Odstrániť
 2. Kamoška má vkus... a ten bio kokosový olej ... aj mne takú kamošku zožeň :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som si kúpila od Baley šampón a aj ten rúž od Avonu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ktorý odtieň? Ja som rozmýšľala ešte nad nejakým trošku viac nude...

   Odstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...