sobota 11. októbra 2014

BabyLips PART TWO

Toľko vody nám dolu riečkou Styx zas nepretieklo, aby som zabudla na Hádovu pomstu zvanú mandľový BabyLips a skutočne neviem, čo viedlo moje kroky do drogérky, faktom však je, že hneď druhý deň sa moja zbierka týchto balzamov na pery rozrástla o kus číslo dva. Alebo viem, blogerské povinnosti, no... :).
Skrátka a jasne, poďme sa pozrieť bližšie na zúbok tentokrát tónovanej a pre mňa jedinej prijateľnej „peach kiss“ verzii.

Hm.
Jediné pozitívum oproti mandľovému - Peach Kiss má celkom príjemnú vôňu. Nie som si istá, či čuchám práve broskyňu, v každom prípade neurazí. Negatívom oproti mandľovému je absencia UV-filtra. Takže to by sme mali asi tak jedna – jedna, ostatné vlastnosti totožné. Čiže nehydratuje, nevyživuje.
Toto ale, predpokladám, nikoho nezaujíma. Keďže ide o TÓNOVANÝ balzam, každá chce určite vidieť, ako na perách VYZERÁ.
Ehm, nuž... :).Takže takto nejak vyzerá odtieň fialkového BabyLipsu na ruke :D. Že tam nič nevidíte? No on tak nejak vyzerá! :D
Pre názornú ilustráciu si dajme najskôr fotku pier, odlíčených micelárkou /pre väčšiu autenticitu aj s vlákenkom z tampóniku – nie, nebol to zámer, ale pre tentokrát sa tak tvárme! :)/. Hneď za ňou nasleduje foto mojich bejby lips :).
Peach Kiss zanechá na perách veľmi jemný nude shimmer, zľahka koketujúci s perleťou. Nie je to žiadne terno, ale ak by ste stáli o efekt nenalíčených pier, ktoré sú v skutočnosti niečím popatlané, nemusí to byť pre vás celkom márna voľba. Otázka je, či si ten efekt na vás niekto všimne /a že nevšimne!!!/, ale ak vám stačí „dobrý pocit“...
V každom prípade, ak by som mala zvoliť Hádovu pomstu číslo jedna alebo číslo dva, volila by som dvojku. 
Ale druhýkrát kupujem len s deviatkou pri hlave.

plusy:          vôňa, jemné „poshimmerenie“ pier
mínusy:      nulová hydratácia a výživa, absencia UV-filtra, až PRÍLIŠ JEMNÉ poshimmerenie :)

celkové hodnotenie: 4,5/10

Máte vo svojej zbierke tónované BabyLips?

- claire -

10 komentárov:

 1. nemám, chcela som si počkať na nejakú recenziu, a mať teda ani nebudem :) lebo buď nech je to hydratačná šleha, alebo to perfektne vypadá, ale keď ani jedno z toho... načo taký produkt, a prečo také veľké haló okolo toho...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Múdro si urobila, tiež by som sa tým mala častejšie riadiť :D

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. No skús :)))
   Potom kľudne hoď link, až bude review...

   Odstrániť
 3. Zase si si nedala pokoj a musel v Tvojej zbierke pribudnúť ďalší cca 20. balzam na pery ? Ešte k tomu nepoužiteľný ? :))))))))))))))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Peach Kiss voní moc hezky, ale vadí mi, že skoro vůbec není na rtech vidět... Proto jsem si koupila Cherry Me, ten aspon trochu videt je a voní nádherně x) Jsem s ním spokojená x)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No ja dúfam, že na ďalší variant ma už nikto nenahovorí!!! ;D

   Odstrániť
 5. Tento mám, som s ním vcelku spokojná. Vôňa sa mi páči, hydratuje, len na perách nevyzerá moc výrazne...

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...