štvrtok 26. februára 2015

SAVEONBEAUTY TOP PRODUCTS za februárVo februári to bolo skôr o patladlách a mazadlách, než o dekoratívke. Ešte furt tu máme zimu a vtedy cítim ešte extrémnejšiu potrebu mazať sa, než je tomu v lete. To len na vysvetlenie ;). Čo mi teda posledný zimný mesiac najviac prirástlo k srdcu?


Suverénne vedie L´Occitane. Olejček na nechty, pleťový krémtuhý parfum som vám už vychválila, peeling na ruky sa vychváliť ešte len chystám. Zbožňujem a uctievam! Značný čas som vo februári ale venovala aj mazaniu telesnej schránky, kde som fičala na tom najvoňavejšom olejčeku od Balea a skvelom telovom masle od Ziaja, o ktorom vám písať tiež ešte len budem.
Február celkovo bol taký veľmi voňavý. Vďaka kamoške som objavila nový parfémik, ktorý zrejme bude stálicou v mojej grenouillskej zbierke vôní. Mr. Armani asi vie, že má u mňa malý rest ;).
V oblasti dekoratívky to bolo už trošku biednejšie.


Opäť som začala čoraz viac používať votrprúf pleťový púder od Catrice. Účinok je veľmi fajn a to balenie skrátka neprestanem obdivovať. Šikovné, praktické, vzhľadné.
Moju zbierku patladielok na pery rozšíril wishlistový rúž od Bourjois v nádhernom /ako inak!/ nude odtieni, ktorý som používala vcelku často, aj keď malý zádrheľ tu máme...
Lebo tradááá:


Rouge edition 12 heures sa zároveň stáva aj TOP sklamaním tohto mesiaca. Že prečo? Prezradím čoskoro ;).

Čo prirástlo k srdcu vo februári vám a na čo ste si, naopak, pofrfľali? ;)

- claire -

8 komentárov:

 1. Na ten pudr pd Catrice jsem zvědavá..a je pravda, že balení se jim tedy povedlo:)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Už som naň písala recenziu a je fajn, za tú cenu sa určite oplatí!

   Odstrániť
 2. Ja mám od Catrice ten sypký transparentný púder, ktorý som si kúpila asi ako posledný kus, vraj sa už prestal predávať, čo je škoda, pretože pleť zmatňuje fakt úžasne.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sypký púder mám tú dermacolácku fixačnú klasiku, ale popravde, mne to trošku lezie na nervy. Catrice len otvorím, pošmrdlám a idem... :).

   Odstrániť
 3. Ani nejak tých sklamaní nebolo veľa. Teším sa na jar a teplo. Konečne si oddýchnu moje dutiny :)))).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moje dutiny majú ročné obdobia v paži, ale na jar sa teším aj ja! ;)

   Odstrániť
 4. I heard that when your Steam Level Up, you will be able to sell your lipstick photo in the Steam community.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. It seems that some memories have become clear after you have seen your picture, and the scene about Steam Level Up is remembered.

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...