pondelok 15. februára 2016

SAVEONBEAUTY TOP PRODUCTS januárJo, výber minulomesačných top vecičiek bol pre mňa nejaký neobvykle problematický. Priznám sa, že som uvažovala nad tým, že pre tentokrát rubriku aj vynechám, nakoniec ale zaúradoval môj zmysel pre poriadok a máte to tu. Čím som sa teda patlala v januári najradšej?

saveonbeauty_top_products


Nuž... Opäť tu máme môj milovaný Blistex. Nechcem vás na blogu príliš nudiť, tak nebudem už zasa zbytočne obkecávať, ako moc dobrý tento balzam je, ale jednoducho je fakt, že som na ňom a na pocite, ktorý na papuľke vyvoláva, ceeelkom závislá.

BLISTEX_MedPlus
BLISTEX MedPlus balzam na pery

saveonbeauty_top_products
ZIAJA hydratačný nočný krém, ZIAJA hydratačný denný krém, BLISTEX MedPlus balzam na pery

Posledné týždne závisláčim aj na hydratačných pleťových krémikoch od Ziaja. K tomu dennému som vám už pár slov utratila, k nočnému sa takto učiniť ešte len chystám, ale môžem vyhlásiť, že sú to hádam tie najpríjemnejšie pleťové patladlá, aké som kedy na seba mazala. Článoček čoskoro.

LIPCOTE_fixater_ruzu
LIPCOTE fixatér rúžu

Dekoratívku pre tentokrát zastupuje trošku netradičná vecička, o ktorej som vám už tiež písala. Lipcote fixatér rúžu používam doteraz zakaždým, keď používam rúž a musím povedať, že si rúžovanie pier bez tejto /ne/potrebnosti už hádam ani neviem predstaviť. Keďže používam poslednú dobu väčšinou rúže, ktoré sú dostatočne dobré „držáky“, s použitím fixatéru sa stanú prudko použiteľnými pri akýchkoľvek činnostiach počnúc konzumáciou poživatín a končiac odličovaním, off course.
Minulý mesiac sa so mnou tak trochu tiahla /ne/vianočná nálada, takže si dovolíme pre dnešok vynechať aj akékoľvek frfľačky na adresu kozmetických sklamaní, snáď to aspoň niekto z vás prežije ;).

Čo v januári tešilo a štvalo vás?

- claire -

6 komentárov:

 1. Tieto krémy od Ziaja som si kúpila aj ja, ale pre mňa nie sú, takže asi nie som cieľová skupina.
  Tešilo ma kooopec kníh vedľa môjho nočného stolíku. A štvalo ? Nič, aspomyslím, lebo si na nič nespomínam :))).,

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jáááj, neviem sa dočkať, keď sa ja dopracujem do fázy, že začnem zasa čítať knihy!!!
   Čo Ti na tých krémoch nevyhovovalo?

   Odstrániť
  2. Jednoducho som ich na tvari citila, a to by byt nemalo. A nocny ma vysusoval, a dost

   Odstrániť
  3. No, tak to potom ozaj nič moc teda...
   Ja na nich ale závisláčim, a teda najmä na tom pocite priamo pri aplikácii :)

   Odstrániť
 2. Jú, tak po Lipcote som pokukovala práve tento víkend, ale nejak som ho nechala tak. No keď už sa objavil v tvojich favoritoch, tak ho musím mať! :)

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...