utorok 22. marca 2016

Micelárne čistiace obrúsky BALEA /alebo krutý boj pokračuje!/Ach jajaaaaaaaaj. Takmer by sa mi žiadalo zakričať: Už zas??? V dnešnej recenzii budem hovoriť o čistiacich obrúskoch, ktoré sa síce honosia názvom MICELÁRNE – a ako viete, všetko, čo má vo svojom názve tento prívlastok, to musím mať – ale v reále... No schválne, trúfnete si nájsť aspoň jediný rozdiel medzi týmito a tými, čo sa tvária výlučne nemicelárne?

BALEA_mizellen_reinigungs_tucher


Poviem vám to hneď na úvod a narovinu: Žiadny rozdiel som si nevšimla, sorry, DM :D.
Čistiace micelárne obrúsky /ne/odličujú rovnako naprd ako tie klasické a popravde okrem maličkých zmien v zložení sa líšia akurát tak vôňou.

BALEA_mizellen_reinigungs_tucher
BALEA micelárne čistiace obrúsky

Jo, aj micelárne obrúsky nám /celkom pekne/ voňajú, ale zas sa nemôžem zbaviť dotieravej myšlienky, že napr. na odličovanie očí to asi to pravé orechové nebude. 
A dokonca ani orieškové.
Čo sa odličovacích účinkov týka, kľudne sa vráťte k recenzii číslo jeden. Aj micelárne obrúsky sú u mňa využiteľné akurát na odličovanie pier, ktoré teda odlíčia naozaj skvostne, tým to ale hasne.

BALEA_mizellen_reinigungs_tucher
BALEA micelárne čistiace obrúsky
BALEA_mizellen_reinigngs_tucher_ingredients
BALEA micelárne čistiace obrúsky - zloženie

Musím podotknúť, že celý problém spočíva v mojej nekompatibilite s tvarovou prapodstatou vlhčeného obrúska, ktorým si ja jednoducho NEDOKÁŽEM odlíčiť riasenku – čo je u mňa alfa a omega celého odličovacieho monsterprocesu, že.
Napriek všetkému, na núdzové použitie počas havárie lietadla v džungli určite áno.

Opäť bez hodnotenia.

Čo vy a micelárne čistiace obrúsky? Alebo vy a klasické čistiace obrúsky? 
Alebo vy a obrusy? B-)

- claire -


6 komentárov:

 1. Ani micelárne, ani nemicelárne čistiace obrúsky sa u mňa nenachádzajú a ani nebudú, nakoľko stanovať nechodím a všade inde je voda. Bŕŕŕ´, dávať si toto na tvár, jednoducho sa mi to protiví.
  A čo sa týka obrusov, kúpila som si 4 nové látky a obrusy dala ušiť, dve ďalšie látky sú už na ceste. Teda spolu 6 nových, treba generačnú výmenu u mňa doma.
  Našla som skvelú stránku kde kupujem látky prenádherné, kvalitné, moderné.
  Stačí ? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Konečne zaujímavá téma, vzhľadom na nezaujímavú tému článku :D Ja obrusy nemám kvôli mačkám, bol jeden pokus v obývačke, ale keď som po obruse musela tristoosemdesiatyšiesty krát za deň behať valčekom na chlpy, trpezlivosť ma prešla :D

   Odstrániť
 2. Já jsem první vyzkoušela včera, řasenku tím dolů ani nedávám, na to radši micelárku/odličovač. Micelární i nemicelární ubrousky používám na stáhnutí toho největšího nánosu make-upu, víc od nich nečekám:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na mňa by to bolo plytvanie :D, raz som skúsila a teraz už len na pery, na tento účel sú ozaj super...

   Odstrániť
 3. O micelárních ubrouscích slyším poprvé, ale za vyzkoušení podle mě stojí!
  Zvu tě ke mně na blog, kde právě probíhá soutěž - Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak za vyskúšanie stoja určite, to je fakt :)
   Dík :)

   Odstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...