pondelok 27. júna 2016

Olejčekovanie s PUPA MILANO alebo čo NAOZAJ potrebujete!!!Ou jééé, tak toto si nemôžem nechať pre seba ani náhodou! Toto totiž cc fakt nečakala. Viete, aká maniačka na balzamy na pery som, ale že nájdem jeden z TOP balzamov na pery práve v značke, vyhlásenej predovšetkým svojou dekoratívkou, to by ma nenapadlo ani vo sne.  A že to bude na prvý pohľad vyzerať ako lesk? To akože kam to ten svet speje?
Holt, aj cc sa občas môže zmýliť ;).

PUPA_MILANO_olej_na_pery


Za posledný rok nám to trošku zolejčekovatelo, čo sa starostlivosti o pery týka. Tento trend priniesli, ak ma moja pamäť neklame, high-end značky a aktuálne už asi nenájdete kozmetický gigant, čo by nejaký ten olej na pery vo svojom arzenále nemal.
A teraz s ich „balmy oil“ prišla aj Pupa Milano.

PUPA_MILANO_olej_na_pery
PUPA_MILANO_olej_na_pery


Popravde, na zaslaných testovancov som nepozerala s dvakrát veľkou dôverou - lebo ja a lesky na pery, že. No a čo si budeme čo navrávať, ten vizuál lesky evokuje celkom jednoznačne.
Balenie je napriek všetkým frfťačkám ale kvalitné a elegantne pôsobiace.
Na otestovanie som dostala 2 odtiene, žltú nulunulajednotku Sunny Honey a červenú nulanulaštvorku Juicy Cherry. Balzamo-oleje ale na perách nevykúzlia v podstate žiadnu farbičku, takže odtieňov sa rozhodne báť nemusíte – vizuálny efekt je v podstate niečo medzi lesklejším balzamom na pery a lesklejším balzamom na pery – nič viac, nič menej.

PUPA_MILANO_olej_na_pery_juicy_cherry_swatch
004 Juicy Cherry

Čo sa vône týka, oba olejčeky voňajú krááásne sladučko, po medíku. Za obvyklých okolností mi med v kozmetike zvykne občas aj smrdieť, ale tento prípad to teda rozhodne nie je a v podstate pripomína medové cukríky.

PUPA_MILANO_olej_na_pery


Nech je už ako chce, v každom prípade na perách Vec nevonia a nechutí nijako.
Teraz pár teplých slov ku konzistencii. 

PUPA_MILANO_olej_na_pery


Tá okolo oleja viac-menej ani nechodila a pripomína niečo medzi vazelínkou, gélom a hmotou narvanou silikónmi od spodu až po vrch. V dobrom tentokrát – fakt neviem tú konzistenciu výstižnejšie popísať!
Zloženie tu:

PUPA_MILANO_olej_na_pery_zlozenie


A výsledok?
Balzam je na perách až NEUVERITEĽNE príjemný – fuckt ma za posledné mesiace na mojich perách nič neprekvapilo tak, ako toto! - nikde nič nelepí a vy sa môžete vytešovať z naozaj zhydratovaných a megavyživených papuliek! Výdrž je snáď nekonečná a ak toto necháte nanesené na perách do rána, garantujem vám, že sa zobudíte s perami hladučkými ako detská prdelka.
Hotovo, koniec, viac nemám čo dodať /snáď len cenu: 7,90e/. Za mňa hádam aj jeden z TOP balzamov na pery ever a jedno z prekvapení tohto roka, nemôžem si pomôcť!

hodnotenie: 10/10

Čo vy a oleje na pery? Skúšali ste už nejaký? Ako sa vám pozdáva tento od Pupy? ;)

- cc -


14 komentárov:

 1. Už som zaznamenala olejčeky na pery.
  Ten z DM bol príšerný, tak som sa do iného ani nepustila.
  Ale bol vychválený Clarins, tak uvidíme.
  Z týchto dvoch ktorý by si viac odporučila ?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jo, baleácky bol na dve veci...
   Teraz ktorý myslíš odporučiť, Clarins alebo Pupa?

   Odstrániť
  2. Je to úplne jedno. Voňajú rovnako a ako vidíš, aj ten, čo vyzerá priam krvavo, je na perách v podstate neviditeľný :).

   Odstrániť
 2. Kurňa, ja som ho v sobotu očumovala a potom som si povedala, že netreba... Ach jaj, nepoučím sa! :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D to sa občas stáva... ale aj dobre, lebo teraz je v zľave :D

   Odstrániť
 3. No tak ty musím vyzkoušet!
  Beauty by K. - na blogu najdeš soutěž :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Akurat je v zlave tak urputne premyslam :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super novinka, ešte som ju neskúšala, ale po všetkých tých vysušujúcich leskoch je to príjemná zmena. Majú aj nejaké výraznejšie odtiene?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak nejak som sa pozabudla s odpoveďou :) Odtiene sú rôzne, ale podľa mňa budú na perách vyzerať všetky v podstate rovnako - ono je to fakt skôr taký olejo-balzam, než niečo z dekoratívky...

   Odstrániť
 6. Ja som ho kupovala teraz vo vianočnej zľave za 3,95 =) mali 4 odtiene :*.

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...