pondelok 20. apríla 2020

Mon Platin DSM Aloe Vera gél / Takmer letná recenzia!


Prečo aj v týchto dňoch nezačať deň niečím pozitívnym? Ja sa teda hlásim! O slovo... 
Asi ani v tom najkrajšom sne by ma nenapadlo, že akékoľvek patladlo po opaľovaní budem riešiť už v apríli! Jasné, nie že by prípadné uškvarenie sa na jarnom slnku bol môj celoživotný sen, že... Ale to, že už od skorej jari intenzívne pracujete na výrobe vitamínu pre samú seba, to je už celkom dobrá predstava, nie?
Mon Platin DSM Aloe Vera gél. Lebo o ňom ten dnešný článok bude.

saveonbeautyblog_mon_platin_dsm_aloe_vera_soothing_gel_recenzia

Ja úplne jednoznačne trpím niečím, čo možno označiť za slnečnú závislosť. Prejavuje sa predovšetkým na jar /v lete je to už skôr slnečné utrpenie/ a vtedy som schopná stráviť na slnku nekonečné hodiny v akomkoľvek /ne/pohybe. Bicyklovanie, turistika, rýľovanie v záhrade, umývanie okien alebo ležanie na tráve bez akéhokoľvek náznaku, že žijem. Po zime sa skrátka nedokážem donútiť schovávať sa pred slnečnými lúčmi... No a nič si nenahovárajme, aktuálna situácia mojej úchylke vcelku dosť praje, že!
Ja som teda tento rok osmahnutá slnkom už od prvej polovice apríla. Čím samozrejme aktuálne vzbudzujem miernu nedôveru okoloidúcich, ktorí vďaka tomu neudržujú odstup dva metre, ale rovno štyri. Potešboh. Ale to len tak na okraj.
Off course, akémukoľvek spáleniu sa snažím vyhýbať ako čert krížu, ale poznáte to – raz za čas sa zadarí.

saveonbeautyblog_mon_platin_dead_sea_minerals_aloe_vera_soothing_gel_review

A presne pre takéto blažené chvíľky je tu upokojujúci Aloe Vera gél od Mon Platin DSM, ktorý by mal nielen skľudniť pokožku po opaľovaní, ale aj pri ľahších podráždeniach kože alebo štípancoch od hmyzu.
Asi vám nemusím dvakrát vysvetľovať, že konzistenčne ide naozaj o gél, ktorý je dostatočne hustý, aby ste ho pri aplikácii nemuseli zotierať z lakťov, zároveň je ale jeho vstrebávanie úplne bezproblémové. 

saveonbeautyblog_mon_platin_dsm_aloe_vera_gel_ucinok


Rovnako bezproblémovo sa správa na pokožke aj po vstrebaní. Už som mala totiž viacero skúseností, že podobné gélovité patladlá - akokoľvek príjemné pri aplikácii a akokoľvek účinné boli - po zaschnutí zanechali na pokožke vrstvu, ktorú ste poľahky z tej kože zošúchali a vyzeralo to naozaj gustiózne, ha ha...
Gél pokožku naozaj jemne chladí a skľudňuje /odskúšané na mierne pripálenom dekolte/ a celý ten proces je moooc príjemný! Čo je teda bomba, gél ešte aj krásne vonia! Neviem síce, či to nie je trochen kontraproduktívne pri tomto type výrobku, ale vy viete, že pre toto mám ja megaslabosť a parfumácia výrobkov mne ani trochu neprekáža! /... pokiaľ mi voňajú, off course! :)/ Toto patladielko mne vonia veľmi podobne ako moje milované očné sérum tejto značky a vy viete, že to u mňa môže znamenať jedine a len trvalý vzťah! :)

saveonbeautyblog_mon_platin_dsm_kozmetika_recenzia

Samozrejme, gél vám už len kvôli jeho prapodstate pokožku nepremastí, takže ak neviete prežiť bez poriadneho umastenia telovým mliekom alebo krémom, pokojne počkajte pár minút po aplikácii gélu a naneste vášho obľúbenca – ja to teda tak robím vždy, pretože obzvlášť v lete pri pravidelnejšom vystavovaní sa slnečným lúčom býva moja pokožka dosť suchá.
Vlastne mám voči tejto vecičke len jedinú výčitku. Prečo má to balenie len 125 ml a nie aspoň 1250? :) Pri tomto type patladiel sa mi priam žiada mať to doma vždy v nejakých takýchto megabaleniach... 
Zoženiete na deadseamineral.sk, ako vždy, aj teraz môžete použiť kód saveonbeauty10 a dostanete 10% zľavu na celý nákup /s výnimkou produktov, ktoré už v zľave sú/!

Tiež ste tak moc jar positive ako ja a neviete sa nabažiť slnečných lúčov? Aké sú vaše osvedčené recepty na ukľudnenie pokožky po opaľovaní?

- cc -

4 komentáre:

 1. Aloe gély sú parádna vec, mňa minulý rok zachránili pri spálení, podráždení po holení aj po reakcii parfému a slnka. Ale osobne siaham po produktoch s čo najvyšším obsahom aloe :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ako určite sú aj "prírodnejšie" značky, to bez debát :) ale teda ja som veľmi spoko... Veď ma poznáš, hlavne, že mi to vonia! :D

   Odstrániť
 2. Pre mňa by toto bol fakt záchranný produkt a ako som tak pozerala, možno si ho aj kúpim. Gél s aloe vera som hľadala pomaly celý minulý rok, kvôli slnečnej alergii ja takéto vecičky musím doma nutne mať.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No tak to nezávidím... Každopádne vyskúšaj, ja som bola veľmi milo prekvapená. Len teda upozorňujem ešte raz, že je to parfumované.

   Odstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...