utorok 30. júna 2020

TOP odtiene rúžov na pery, ktoré zaručene potrebujete!!!

Áno, schválne píšem potrebujete a nie potrebujem! Je vám jasné, že keby bolo na mne, do výberu natrieskam okrem tých rúžov, o ktorých vám budem dnes písať aj záľahu ružových a koralových neóniek a ďalších nemožných odtieňov, na ktorých frčím. Dnes sa ale budem krotiť a ukážem vám zopár rúžov na pery z mojej zbierky, ktoré podľa mňa určite potrebujete mať doma aj vy, nielen ja.

Takže, dnes to nebude o kvalite, ale o farbách!

saveonbeautyblog_guerlain_kiss-kiss-ruz_na_pery

Je jasné, že každá uprednostňujeme iné odtiene rúžov na našich perách a toto ja výnimočne plne akceptujem. Niekto má rád pery neviditeľné a niekomu musia na tvári kričať pozor, idem! Ja teda patrím jednoznačne do kategórie číslo dva, ale pri výbere rúžov, ktoré som sa rozhodla ukázať v tomto článku som sa snažila byť maximálne objektívna. Ako moc sa mi to podarilo, posúdite už vy :).

saveonbeautyblog_guerlain_kiss_kiss_ruze_na_pery

Čo budem objednávať v naozaj blízkej dobe, to je môj absolútny must-have, Kiss Kiss rúž od GUERLAIN v odtieni 360 Very Pink /na fotke vpravo/. Ide o decentnú malinovú farbičku, aká pristane asi každej a môžete ju využiť nielen na bežný deň, ale aj na večer. Klasické Kiss Kiss rúže /rozumej: tie v lesklom finiši/ nie sú až tak stopercentne pigmentované, vďaka čomu sú aj tie najvýraznejšie odtiene akceptovateľné pre široké spektrum príležitostí aj ľudí :).

guerlain_kiss_kiss_ruz_odtien_very_pink
 

Pri značke ostaňme. Všetko, čo má v názve pink, je jednoducho moje a preto sa nečudujte, že som si ulovila aj kúsok, ktorý vám idem ukázať, hoci pink teda skutočne až tak moc nie je! V prípade matnej varianty Kiss Kiss Matte od GUERLAIN v odtieni M376 Daring Pink ide o farbu doslova jahodovú, ktorá má tendencie byť naozaj viac červenou než ružovou. Určite sa ale neľakajte! Nie je červená ako červená...

saveonbeautyblog_guerlain_ruz_na_pery_swatch

Neutrálny a napriek stopercentnej pigmentácii decentne pôsobiaci mix červenej a ružovej s nádychom koralovo-hnedej /ha ha/, možno tak nejak by som túto unikátnu farbu charakterizovala – aj keď sa mi to trochu prieči, pretože milovníčkam nude odtieňov by sa pri tomto popise mohli aj vlasy dupkom postaviť, že jo. Garantujem vám ale, že tá farbička v skutočnosti pôsobí na perách aj tak trochu nude, pretože ten červený základ pôsobí tak akosi utlmene!

saveonbeautyblog_guerlain_ruz_na_pery_odtien_daring_pink

V podstate ani nebudem veľmi kecať, keď poviem, že lesklú verziu odtieňa Daring Pink predstavuje klasický GUERLAIN Kiss Kiss rúž v odtieni 343 Sugar Kiss.

Ja by som bola naozaj prešťastná, keby všetky odtiene sveta mali svoju lesklú aj matnú verziu rúžov na pery! :)

Rúž som si kúpila relatívne nedávno a to len vo forme testeru, takže samostatnú recenziu naň som zatiaľ nepísala a ani to vlastne nejako extra nemám v pláne /lebo milión recenzií na Kiss Kiss rúž, že.../. Vedzte len, že ide o klasickú Kiss Kiss kvalitu a odtieň máte v podstate popísaný o odstavec vyššie :). Musím však priznať, že farbička je oproti matnej Daring Pink kus koralovejšia a ako jej lesklá verzia pôsobí až po usadení sa na perách! Náhľad tu. Na mňa :).

Nechajme ale značku Guerlain konečne na pokoji a prejdime do inej luxusnej sféry.

A snáď konečne vyhoviem aj všetkým milovníčkam nude pier! :)

Základom u mňa pri nude rúžoch je, aby odtieň bol o nejaký ten stupeň tmavší ako moje vlastné pery. Svetlejšie odtiene neakceptujem ani pod hrozbou trestu smrti a vlastne sa mi to nepáči ani na iných ženách, ha ha, snáď to prežijete.

estee_lauder_ruz_na_pery_recenzia

Ideálom všetkých nude záležitostí je pre mňa Pure Color Envy rúž od ESTÉE LAUDER v odtieni 130 Intense Nude. Neutrálny mix hnedej a staroružovej je na perách dostatočne výrazný, ale furt nude a tiež bude sedieť každej jednej z nás. Popravde, spočiatku som váhala, či ho pridať do tohto článku – odtieň zas tak unikátny nie je a identické verzie v lesklom aj matnom prevedení nájdete hádam u každej jednej kozmetickej značky, drogérku nevynímajúc! Napriek tomu si myslím, že tento odtieň je tak moc kultový, že si skrátka v tomto článku byť zaslúži.

estee_lauder_ruz_odtien_intense_nude

Posledný kúsok, ktorý určite potrebujete mať doma, je konečne z kategórie cenovo prijateľnejšej. Obávam sa len, že High Voltage lipstick od NYX v odtieni 05 Flutter Kiss už asi tak ľahko nezoženiete!

nyx_high_voltage_ruz_na_pery

nyx_high_voltage_ruz_odtien_flutter_kiss

Myslím si, že toto je nielen najstudenší odtieň rúžu na pery v mojej zbierke, ale asi aj na svete – fuckt neverím, že existuje niečo studenšie v tom nositeľnom farebnom spektre rúžov. Flutter Kiss je skrátka nude farbička ako sa patrí – vôbec nie prehnane tmavá, ale furt ju na perách vidno a vďaka ružovému podtónu pôsobí zároveň veľmi prirodzene, naozaj ako vaše vylepšené pery.

Ak ju niekde ešte objavím, bez zaváhania beriem.

saveonbeautyblog_zbierka_ruzov_na_pery

To by bol teda môj dnešný výber top odtieňov rúžov na pery. V konečnom dôsledku ma, off course, neskutočne láka spomenúť tu moju milovanú matnú pastelku od ASTOR v odtieni Vivid Divine /aktuálne tiež nezohnateľnú!/, Full Throttle lipstick v odtieni Lethal Kiss od NYX, Vice Lipstick v odtieni Anarchy od URBAN DECAY, matný rúž od MAC v odtieni Pink Pigeon alebo Pure Color Envy 230 Infamous od ESTÉE LAUDER, ale je mi jasné, že toto sú odtiene, ktoré potrebujem k životu možno len ja! :) Neodpustila som si aspoň ich nalinkovanie, aby ste sa mohli pokochať pohľadom na tie farbičky a prípadne sa do nich zamilovať tak ako ja. Dnes ale budem naozaj verná mojim klasikám, ktoré určite majú schopnosť nielen neuraziť, ale aj nadchnúť ;).

Všetky hviezdy dnešného článku mám z Elnina s výnimkou rúžu od Estée, ktorý bol súčasťou vianočného kufríka.

Poznáte niektoré z rúžov , ktoré som tu spomínala? Aké sú tie vaše kultové odtiene? Kľudne aj tie, ktoré by som ja na seba v živote nedala :) ...

 

- cc -

 

3 komentáre:

 1. Ja mám doma cez 150 rúžov, takže sa medzi nimi nájdu aj také, ktoré skutočne nepotrebujem :D Väčšina je od NYXu, lebo mi vyhovujú pigmentáciou a mám veľmi rada ich tekutú textúru.
  A z týchto Tvojich rúžov poznám oba, ale skúsenosť nemám ani s jedným :)
  Nicol z World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. *poznám všetky 3, ktoré ukazuješ ako highlighty :)

   Odstrániť
  2. Wau, tak to je úctyhodná zbierka! :) Mala by som sa asi hanbiť za tú moju :D ale zas, aspoň si môžem povedať, že mám doma len tie rúže, ktoré skutočne POTREBUJEM! :D
   Tekutých mám ale naozaj veľmi málo, uprednostňujem radšej klasiku ;)...

   Odstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...